Stap voor stap dichterbij, een Mind-Walk vol verhaal en verwondering...
Een heerlijke najaarseditie van de serie Mind-Walks welke wordt verzorgd door de Bibliotheek Hilvarenbeek. Deze wandeling gaat over “Je bent hier” van David Nicholls.
In “Je bent hier” maken we kennis met Marnie en Michael, twee mensen die allebei vastzitten in hun eigen leven en liefdesverdriet. Ze ontmoeten elkaar tijdens een wandelvakantie door het Engelse landschap, waar ze – vaak met flinke tegenzin – stap voor stap dichter tot elkaar komen. Het is een hartverwarmend en humoristisch verhaal over nieuwe kansen, oude pijn en onverwachte verbindingen, allemaal tegen de achtergrond van uitgestrekte wandelpaden en stille natuur.
Boerderij de Kraanvogel
Boerderij de Kraanvogel is een biologisch dynamische boerderij in Esbeek en wordt gerund door Michiel Schalk. Op de boerderij worden meer dan 40 groentesoorten, graan en aardappelen verbouwd. Michiel verzorgt een rondleiding en vertelt je alles wat je wilt weten over deze bijzondere plek die speciaal voor deze gelegenheid haar deuren opent. Daarna verzorgt de Bibliotheek onder het genot van koffie/thee en iets lekkers een boekproeverij over meer mooie boeken die je raken, boeken over wandelen en boeken over mindfulness.
Buitenprogramma
• 18.45 – 19.00 uur inloop
• 19.00 – 19.10 uur welkom en introductie over het boek
• 19.10 – 20.00 uur rondleiding bij de Kraanvogel en wandeling (max. 4 km)
• 20.00 – 20.45 uur koffie/thee met boekproeverij bij de Kraanvogel
Praktische informatie
Er is beperkte parkeergelegenheid, dus kom op de fiets of carpool samen.
Parkeren kan op/rond het terrein van de Kraanvogel. Parkeer alsjeblieft niet voor of bij de buren.
Kleed je afhankelijk van het weer: we lopen over het land dus hou rekening met gepast schoeisel en de boekproeverij vindt plaats in de buitenlucht, onder een overkapping.
Mogelijk passen we het programma aan als de weersomstandigheden hierom vragen.
Wandelen door de liter(n)atuur
Ga op pad door de bladzijdes van een boek. Na het succes van de Zeven Zussen-festivals in 2024 organiseren de bibliotheken van Goirle, Hilvarenbeek en Oisterwijk in 2025 een nieuwe serie activiteiten. Dit keer combineren we wandelen met mooie boeken die je raken.
Onze collectioneurs hebben speciale boeken uitgekozen voor de wandelingen. Het is fijn als je het boek van tevoren leest, maar dat hoeft niet. Voor de wandeling bespreken we het boek samen en geven we je ook leestips mee voor thuis. Wil je het boek toch graag lezen? Reserveer het dan op tijd of kijk in de Online Bibliotheek.
De kosten voor deelname bedragen € 4,– voor leden en € 5,– voor niet-leden
Aanmelden via de website